Kariera – praktyki

„Pierwszym obowiązkiem człowieka jest pracować. Tylko przez pracę staje się obywatelem użytecznym.”

                                          – Stanisław Staszic

Jaki jest nasz cel ?

Monitorując na bieżąco rynek pracy, nie zapominamy o sprawdzaniu kompetencji studentów i absolwentów prawa poprzez organizacje praktyk.

Kancelaria Insignia daje możliwość pogłębiania wiedzy prawniczej zdobytej podczas studiów oraz zdobywania doświadczeń zawodowych w praktyce. Niejeden obecny pracownik swą przygodę z kancelarią rozpoczął właśnie od praktyk studenckich.

Praktyki mogą odbywać się w każdym oddziale Kancelarii.

U nas praktykanci nie parzą kawy ani nie biegają na pocztę !!!
U nas student prawa przekształca się w prawnika z doświadczeniem !

Co można zdobyć ?

U nas nie tylko zdobędą Państwo wiedzę oraz doświadczenia praktyczne ale także możliwość kontynuacji swojej kariery w kancelarii Insignia.

Ponadto oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, umiejętność tworzenia pism i umów, praktyczny kontakt z klientami, znajomość funkcjonowania kancelarii prawnej, miłą atmosferę w doświadczonym i pomocnym zespole.

Po zakończonych praktykach wystawiamy referencje Kancelarii Insignia oraz od radców prawnych/adwokatów współpracujących z naszą kancelarią.

Jakie mamy wymagania i jaki jest zakres obowiązków  ?

Wymagania: dobra orientacja w podstawowych dziedzinach prawa, dobra organizacja pracy, chęć nauki i rozwoju, dyspozycyjność, sumienność, systematyczność, punktualność.

Zakres obowiązków: obsługa administracyjna kancelarii, sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych, umów, tworzenie dokumentów pod opieką prawnika, prowadzenie korespondencji, praca z aktami, analiza przepisów i orzecznictwa.

Są Państwo zainteresowani ? Zapraszamy do nas !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres:

kariera@insignia-kancelarie.pl z dopiskiem praktyki.